o mnie

mgr inż. Beata Mońka

dsc_1732

dietetyk, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie, szczęśliwa matka trzech dorosłych już synów i szef kuchni w swoim domu.

Pasjonuję się zagadnieniem wpływu odżywiania i trybu życia na zdrowie człowieka. Od ponad 25 lat stosuję z powodzeniem dietę roślinną w żywieniu swojej pięcioosobowej rodziny. Swoją wiedzę i doświadczenie z powodzeniem wykorzystuję w poradnictwie z zakresu profilaktyki i dietetycznego leczenia chorób dzieci i dorosłych, m.in. cukrzycy, otyłości, chorób serca, nadciśnienia, chorób przewodu pokarmowego, alergii, nowotworów itp. Udzielam porad i wspieram pacjentów w trakcie terapii Gersona. Doradzam także kobietom w ciąży i karmiącym. Prowadzę wykłady, organizuję warsztaty kulinarne. Wykonuję również badania diagnozujące alergie IgG-zależne (nietolerancje pokarmowe).

„Twoje zdrowie jest w Twoich rękach”

 

 

2 komentarze na temat “o mnie

  1. Bardzo dobry dietetyk – nie pracuje na gotowych jadłospisach, do każdego podchodzi indywidualnie. Pomaga wprowadzić zmiany małymi krokami na bazie modyfikacji dotychczasowych przyzwyczajeń, przez co o wiele łatwiej zmienić złe nawyki.

Zostaw komentarz