Przepisy na zdrowie

dietetyk Beata Mońka

Książka kucharska

Przepisy na zdrowie

zamów już dziś

Książka „Przepisy na Zdrowie” to owoc moich wieloletnich doświadczeń, których celem jest takie przygotowywanie posiłków, aby służyły zdrowiu i wspaniałemu samopoczuciu każdego, kto zechce je wypróbować.

Obserwuję ogromny wpływ właściwego odżywiania i odpowiedniego trybu życia na zdrowie własne, moich najbliższych i pacjentów. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, jak trudno jest zmienić sposób odżywiania, a do tego odpowiednio, samodzielnie przyrządzać codzienne posiłki. W książce znajdziesz praktyczny zestaw prostych, smacznych i zdrowych potraw. Z pewnością nie będziesz mieć problemów ze zgromadzeniem składników niezbędnych do ich sporządzenia.

Posiłki zawierają elementy, które świetnie ze sobą się komponują sprzyjając prawidłowemu przebiegowi procesu trawienia i przyswajania potrzebnych dla organizmu składników odżywczych. Przepisy zawarte w mojej książce są przeze mnie stosowane w prowadzeniu codziennej kuchni. Książka uzyskała aprobatę dr Ewy Dąbrowskiej i jest dystrybuowana w ośrodkach wczasów leczniczych działających pod jej patronatem w Gołubiu. Jest tam polecana pacjentom, którzy chcą kontynuować rozpoczętą w ośrodku zmianę sposobu odżywiania, aby odzyskać zdrowie i radość życia.

Zamów książkę