WSPOMNIENIE WARSZTATÓW KULINARNYCH

Warsztaty kulinarne w formie pikniku przy ognisku, to okazja do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z zakresu przygotowania zdrowych potraw i przekąsek. Pogoda nam sprzyjała.

Dnia 26.08. 2017 po raz kolejny odbyły się warsztaty kulinarne „Gotowanie dla zdrowia” podczas których uczestnicy przygotowali szereg różnych potraw bez dodatku jaj, mleka i glutenu. W menu znalazły się takie propozycje jak: gryczany chleb bezglutenowy, leczo, pasty warzywne: z marchwi, soczewicy z suszonymi pomidorami, brokułowa, wege-smalczyk, sałatki z zielonych warzyw, z kaszy jaglanej, zielony koktajl, podpłomyki gryczane, ciasteczka słonecznikowe.
Uczestnicy bardzo chętnie zabrali się do przygotowania potraw, nie bali się zadawać pytań. Całe warsztaty przebiegły w luźnej, domowej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności uczestników wszystkie potrawy smakowały wyśmienicie. Następne warsztaty w październiku. Zapraszam już dzisiaj wszystkich lubiących nowe wyzwania i chętnych do rozpoczęcia zdrowego stylu życia.

Następny wpis: Poprzedni wpis: